Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 28, 2026

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora z drugą odsłoną kampanii wizerunkowej "Mamy to". Efekt pozytywnych badań

Koncepcja kreatywna kampanii powstała we współpracy z agencją Open (fot. materiały prasowe)

Grupa Agora przygotowała drugą odsłonę kampanii wizerunkowej "Mamy to". To efekt ostatnich pozytywnych badań cross-mediowych Mediapanelu.

Agora ma w portfolio reklamę zewnętrzną (AMS), radio (Eurozet), prasę ("Gazeta Wyborcza"), portal horyzontalny (Gazeta.pl) oraz sieć kin Helios.

Czytaj też: Polskie i ukraińskie redakcje apelują o odpowiedzialność i dialog w obliczu kryzysu

Według cross-mediowego badania Mediapanel/Gemius w maju media Agory docierały do 14,8 mln realnych użytkowników w Polsce. Stąd decyzja o drugiej odsłonie kampanii wizerunkowej "Mamy to".

Koncepcja kreatywna kampanii powstała we współpracy z agencją Open. Za jej realizację odpowiada zespół komunikacji korporacyjnej Grupy Agora. Narratorem w reklamie jest Kamil Baleja z Radia Zet.

Czytaj też: Przykre słowo „ludobójstwo”. Media wpadły w pułapkę, relacjonując konflikt w Gazie

(PAR, 28.06.2026)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.